Fabriek uitsn 5

Staff

Office Sales & Marketing

Frans-Jan Davelaar

fjdavelaar@twilmij.nl

Marieke Kraayenbrink

mkraayenbrink@twilmij.nl

Jelle van Ruitenbeek

jvruitenbeek@twilmij.nl

Customer Service & Finance

Manager CS/Financiën - Frank Buitink

fbuitink@twilmij.nl

Danielle Bos

dbos@twilmij.nl

Claudia Veldhuis-Bos

cveldhuis@twilmij.nl

Miranda Top

mtop@twilmij.nl

Brigitte Zwart

bzwart@twilmij.nl

Expedition & Planning

Bas Guldie

bguldie@twilmij.nl

Ralf Hogendoorn

rhogendoorn@twilmij.nl

ICT & Automation

Lammert van Middendorp

lvmiddendorp@twilmij.nl

Purchase

Wim van Rhee

wvrhee@twilmij.nl

Ria Joren

rjoren@twilmij.nl

Quality

Alphons Oosterwegel

aoosterwegel@twilmij.nl

Matthijs Oosthoek

moosthoek@twilmij.nl

Nutrition & Innovation

Manager Nutritie/Innovatie - Marien van den Brink

mvdbrink@twilmij.nl

Stefanie Kasteel

skasteel@twilmij.nl

Elwin Brons

ebrons@twilmij.nl

Lonneke Verzuu

lverzuu@twilmij.nl

Ewout van Lagen

evlagen@twilmij.nl

Sales

Commercieel Directeur - Erik Bouma

ebouma@twilmij.nl

Jan Stolk

jstolk@twilmij.nl

Frank van de Kolk

fvdkolk@twilmij.nl

Kees van de Kuilen

kvdkuilen@twilmij.nl

Management

Managing Director - René Slagmolen

rslagmolen@twilmij.nl

Commerce Director - Erik Bouma

ebouma@twilmij.nl

Manager Nutrition/Innovation - Marien van den Brink

mvdbrink@twilmij.nl

Manager CS/Finances - Frank Buitink

fbuitink@twilmij.nl

Manager Production - Ton Megens

tmegens@twilmij.nl